Вметни го видеово close
Сподели го видеово close
bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark
embed тест
Дај оценка embed
Етикети за видеово tags

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

Година: 2011
Оригинален наслов: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
Режија:
Сценарио:
IMDb oценка:
Времетраење: 117 мин.
Главни улоги: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, See full cast & crew
Оценка: ??

Најтешко ми доаѓа кога треба да пишувам нешто за Twilight, така беше и  првиот и вториот пат, а бога ми и сега. Аверзија си е аверзија ама должност си е должност па еве го најновиот полн и официјален трејлер за последното продолжение. Истото треба да се појави во кината на 18.11.2011. Фанови спремајте се, ви се ближи денот!

Коментирај

Мора да си логиран за да коментираш.