Вметни го видеово close
Сподели го видеово close
bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark
embed тест
Дај оценка embed

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Година: 2011
Оригинален наслов: Ghost Rider: Spirit of Vengeance
Режија:
Сценарио:
IMDb oценка:
Времетраење: 59 мин.
Главни улоги: Nicolas Cage, Ciarán Hinds, Idris Elba, See full cast & crew
Оценка: ??

Не бев фан на првиот дел, не успеав ни да го догледам. Едноставно запален скелет кој што вози мотор ми е за нијанса претерано. Првиот дел заработи само 5 милиони долари повеќе од вложеното па ми е малку чудно зашто се решиле на продолжение. За Nicolas Cage знаеме дека во последно време не одбива понуда па еве го пак во главната улога. Се надевам дека љубителите на првиот филм ќе уживаат во трејлерот кој, објективно земено, ветува солидна акција.

Премиерата е на 17.02.2012.

Коментирај

Мора да си логиран за да коментираш.